21-23 IX 2017r. Konferencja naukowa W niewoli – doświadczenie jenieckie, regulacje prawne i otoczenie społeczne na przestrzeni dziejów

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej W niewoli – doświadczenie jenieckie, regulacje prawne i otoczenie społeczne na przestrzeni dziejów, która odbędzie się w dniach 21-23 września (czwartek-sobota) w sali konferencyjnej Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Jest to coroczna impreza, odbywająca się przy okazji Pól Chwały - największego w Polsce południowej zlotu miłośników żywej historii. W tym roku konferencja organizowana jest przez Instytut Historii UJ we współpracy z Wydziałem Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Poniżej do pobrania znajduje się dokładny program konferencji.

Data opublikowania: 14.09.2017